Pc Building Simulator: Bilgisayar Toplama Simülasyonu

Bilgisayar kasası toplama oyunu olan Pc Building Simulator’u inceleyelim.

Eğer oyun oynamayı seviyorsanız ya da bilgisayarda performans gerektiren çalışmalar yapıyorsanız sisteminizin iyi durumda olması gerekir. Özellikle oyunseverlerin yüksek fps ile oynamak istemesi, üstün grafik ayarlarını tercih etmeleri kendi isteklerini karşılayan sistemleri toplama gereksinimini doğuruyor.

Bu işleri seviyorsanız bu oyun tam da size göre. Günümüzde bir çok simülasyon oyunu olmasına rağmen bilgisayar toplama konusunda fazlasıyla meraklısı olmasına karşın bu tarz oyunların eksikliği var.

pc building simulator

Pc Building Simulator oyunuyla birlikte bilgisayar parçalarını toplayıp ram, anakart, işlemci gibi çeşitli markalara ait donanımları seçip kablolar ile bağlayıp İstediğiniz sistemi oluşturabiliyorsunuz. Böylece oynarken eğleniyorsunuz hem de bilgisayar toplamanın nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olmuş oluyorsunuz.

Oyunda iki mod bulunuyor biri kariyer modu, oyun henüz deneme sürecinde olduğundan bu mod şuanlık aktif değil. Diğer mod ise öğretici mod, bu modda bir oda içinde çeşitli bilgisayar parçalarını alıp kasayı toparlıyorsunuz. Ancak oyunda şuan bilgisayar donanımlarında fazla bir seçenek yok. Kısa bir zaman içinde eksiklikler giderilecektir.

Oyun Windows,Linux ve MacOS sistemlerinde çalışmaktadır. Oyun hakkında isteklerinizi ve sorunlarınızı oyunun resmi sitesinden sorabilirsiniz. Ve oyun geliştiricisine bağışta bulunabilirsiniz. Oyunun resmi sayfasına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

https://pcbuildingsimulator.wordpress.com/

Pc Building Simulator: Bilgisayar Toplama Simülasyonu” için bir yorum

  1. İnceleme için teşekkürler . Siteniz çok güzel olmuş . Pc building similatörü bilmeyen arkadaşlar için faydalı olucaktır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir